btf

Bądźmy w kontakcie:

DZIEŃ DOBRY

Miło mi powitać Cię w Moim Metrze. Mam nadzieję, że od tej chwili będzie to też Twoje miejsce.

Nazywam się Ania, lat ponad trzydzieści. Jestem wrocławianką, mamą, miłośniczką podróży, muzykoholiczką, wielbicielką zwierząt, sportu i dobrego kraftowego piwa.

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, cenię minimalizm i często zmieniam wnętrza. Dlatego kocham plakaty. Te w moim mieszkaniu projektuję od zawsze sama, bo lubię gdy coś o nas mówią. Jest więc plakat z psem rasy boston terrier (nasz Guru), piłkarski, bo wszyscy jesteśmy fanami futbolu, z cytatami z ukochanych reggaowych piosenek. Brakowało tylko elementu, który jest dla nas równie ważny – podróży. Od zawsze pasjonują mnie duże miasta, a w miastach metro. Pierwsze zauroczenie – U-bahn w Berlinie, największa miłość – nowojorski subway. Zaczęłam więc tworzyć plakaty przedstawiające plany metra w moich ulubionych miastach. Kilka miesięcy temu, pierwsze z nich powiesiłam na najważniejszej ścianie domu. Przyjęły się wśród domowników i gości, którzy zaczęli mnie namawiać, by wyjść z nimi dalej. Tak narodziło się Moje Metro.

Znajdziecie tu plakaty przedstawiające subiektywnie najbardziej popularne miasta na krótkie city breaks i dłuższe wyjazdy. Jeśli Twojego ukochanego miasta nie ma jeszcze w ofercie – pisz śmiało, przygotuję je jak najszybciej. Najbliższe Twemu sercu jest miasto, w którym o metrze nigdy nikt nie usłyszy? Jako zakochana w swoim mieście mieszkanka Wrocławia, doskonale rozumiem. Dla Ciebie zaprojektuję plakat z rozkładem jazdy autobusów lub tramwajów. Na plakacie powinny się znaleźć najważniejsze dla Was miejsca? Nie ma sprawy, naniosę odpowiednie punkty. Wolisz inny, niż proponowany przeze mnie format? OK!

Zapraszam do kontaktu.
Ania